امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e10.jpgخدمات پلیس+10
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
 • اخبار شهرداری
 • سایر اخبار
 • پر بیننده ترین
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : با موضوع بررسی امکانات و تجهیزات شهرداری با توجه به نزدیکتر شدن به ایام پایانی سال و بهره گیری از آن در تعطیلات در مواقع لزوم جلسه ستاد بحران در دفتر شهردار فردوسیه برگزار شد . در این جلسه که با حضور مسئولین واحد های شهرداری ، اعضای ستاد بحران برگزار شد ضمن تاکید به آماده بودن شهرداری در خدمات رسانی به شهروندان در ایام نوروز پرداخته شد .
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : با حضور شهردار ، معاونین و مسئولین واحد ها جلسه مسئولین واحد ها با شهردار در دفتر شهردار برگزار شد .
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : مسئول عمران شهرداری فردوسیه از آسفالت کوچه عارف خبر داد و افزود : با توجه به بررسی های بعمل آمده در این راستا و نهضت بهسازی و آسفالت در معابر سطح شهر این پروژه در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در حال اجراست .
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : جلسه شورای سازمان حمل و نقل همگانی شهر فردوسیه با حضور مهندس عظیمی شهردار فردوسیه ، رنجی عضو شورای اسلامی شهر فردوسیه ، جناب سرهنگ علی عادلی رئیس راهنمایی و رانندگی ، مسیح اله ارجمند مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی و پورثانی نماینده فرمانداری شهریار برگزار شد .
02
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : پس از بررسی مراحل شناسایی نقاطی که در سطح شهر نیاز به درختکاری دارند عملیات درختکاری در این معابر و کوچه های شهر فردوسیه آغاز شد و هم اکنون در مراحل پایانی به سر می برد . شهرداری فردوسیه توانست در این مدت اقدامات زیادی را در حوزه درختکاری در سرار معابر شهر انجام دهد .
05
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : پس از سپری شدن مراحل زیر سازی و جدول گذاری کوچه رز و تختی که از جمله پروژه هایی بود که مردم تقاضای بسیاری برای رفع مشکلات آن داشتند ، عملیات آخرین مرحله آسفالت کوچه رز و تختی انجام گرفت و این پروژه به طور کامل به اتمام رسید و در اختیار شهروندان قرار گرفت .
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : جلسه ای با حضورمهندس اسدی معاونت اداری مالی ، علیرضا طاهری کوشش معاونت خدمات شهری و نیرو های خدمات شهری شهرداری فردوسیه مبنی بر آماده باش چهارشنبه آخر سال و استقبال از نوروز 96 در حوزه خدمات شهری برگزار گردید .
1
همزمان با سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران توسط حضرت امام خمینی (ره) و به مناسبت روز شهید همراه با مسئولین ، شهروندان ، خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و بسیجیان مزار شهدای شهر فردوسیه ، یوسف آباد و رامین گلباران ، غبار روبی و عطر افشانی شد .
 • برگزاری جلسه ستاد بحران شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : با موضوع بررسی امکانات و تجهیزات شهرداری با توجه به نزدیکتر شدن به ایام پایانی سال و بهره گیری از آن در تعطیلات در مواقع لزوم جلسه ستاد بحران در دفتر شهردار فردوسیه برگزار شد . در این جلسه که با حضور مسئولین واحد های شهرداری ، اعضای ستاد بحران برگزار شد ضمن تاکید به آماده بودن شهرداری در خدمات رسانی به شهروندان در ایام نوروز پرداخته شد .

 • جلسه مسئولین واحد ها برگزار شد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : با حضور شهردار ، معاونین و مسئولین واحد ها جلسه مسئولین واحد ها با شهردار در دفتر شهردار برگزار شد .

 • بهسازی و آسفالت کوچه عارف در حال اجراست
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : مسئول عمران شهرداری فردوسیه از آسفالت کوچه عارف خبر داد و افزود : با توجه به بررسی های بعمل آمده در این راستا و نهضت بهسازی و آسفالت در معابر سطح شهر این پروژه در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در حال اجراست .

 • بهسازی و آسفالت کوچه هاله انجام گرفت .
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : بهسازی و آسفالت کوچه هاله در محله فردوس انجام گرفت مهندس عموزاده مسئول واحد شهرداری فردوسیه در این باره گفت :کوچه هاله منشعب از خیابان اصلی از کوچه هایی بود که نیاز به بهسازی و آسفالت داشت

 • جلسه شورای سازمان حمل و نقل همگانی برگزار شد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : جلسه شورای سازمان حمل و نقل همگانی شهر فردوسیه با حضور مهندس عظیمی شهردار فردوسیه ، رنجی عضو شورای اسلامی شهر فردوسیه ، جناب سرهنگ علی عادلی رئیس راهنمایی و رانندگی ، مسیح اله ارجمند مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی و پورثانی نماینده فرمانداری شهریار برگزار شد .

 • معابر و کوچه های شهر فردوسیه درخت کاری می شوند
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : پس از بررسی مراحل شناسایی نقاطی که در سطح شهر نیاز به درختکاری دارند عملیات درختکاری در این معابر و کوچه های شهر فردوسیه آغاز شد و هم اکنون در مراحل پایانی به سر می برد . شهرداری فردوسیه توانست در این مدت اقدامات زیادی را در حوزه درختکاری در سرار معابر شهر انجام دهد .

 • اجرای آخرین مرحله کوچه رز و تختی انجام گرفت
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : پس از سپری شدن مراحل زیر سازی و جدول گذاری کوچه رز و تختی که از جمله پروژه هایی بود که مردم تقاضای بسیاری برای رفع مشکلات آن داشتند ، عملیات آخرین مرحله آسفالت کوچه رز و تختی انجام گرفت و این پروژه به طور کامل به اتمام رسید و در اختیار شهروندان قرار گرفت .

 • آمادگی شهرداری فردوسیه برای چهارشنبه آخر سال
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : جلسه ای با حضورمهندس اسدی معاونت اداری مالی ، علیرضا طاهری کوشش معاونت خدمات شهری و نیرو های خدمات شهری شهرداری فردوسیه مبنی بر آماده باش چهارشنبه آخر سال و استقبال از نوروز 96 در حوزه خدمات شهری برگزار گردید .

 • عطر افشانی و غبار روبی و گلباران مزار شهدای شهر فردوسیه برگزار شد
 • همزمان با سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران توسط حضرت امام خمینی (ره) و به مناسبت روز شهید همراه با مسئولین ، شهروندان ، خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و بسیجیان مزار شهدای شهر فردوسیه ، یوسف آباد و رامین گلباران ، غبار روبی و عطر افشانی شد .

 • برگزاری مسابقات طناب کشی در شهر فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه :مسابقات طناب در شهر فردوسیه در سال جاری با شور و هیجان خاصی برگزار شد و شرکت کنندگان بسیاری در این مسابقات شرکت کردند، این مسابقات که با برندگان بسیاری روبرو بود ، تیم شهدای شهر فردوسیه توانست مدال طلای این مسابقات را به خود اختصاص بدهد که مسئولیت سرپرستی این تیم به دست علی صالحی بود

 • معابر سطح شهر برای کاشت درخت آماده سازی می شوند
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه :برخی از کوچه های شهر فردوسیه به دلایلی نیاز به فضای سبز مناسب و خوبی دارد که شهرداری فردوسیه با رصد این نقاط پس از روز درختکاری و در مدت چند روز عملیات کاشت درخت را دراین کوچه ها آغاز خواهد نمود .

 • عملیات پروژه آسفالت کوچه مدرس به اتمام رسید
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه :عموزاده مسئول واحد عمران شهرداری فردوسیه در این باره گفت : کوچه مدرس که یکی از کوچه های منشعب از خیابان طالقانی است با توجه به اینکه از آسفالت مناسبی برخوردار نبود عملیات آسفالت و بهسازی این مسیر چندی پیش آغاز گردید که با توجه به سرعت کار همکارانم در واحد عمران توانستیم مراحل این پروژه را به اتمام برسانیم و در اختیار مردم قرار دهیم .

تیتر روز
شهردار فردوسیه

مهندس مجيد عظيمي
سخن شهردار 
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir