امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
 • اخبار شهرداری
 • سایر اخبار
 • پر بیننده ترین
0.3
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام حسینی زابلی و با حضور جمع کثیری از شهروندان و نماز گزاران در شهر فردوسیه برگزار گردید .
01
به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، علیرضا اسدی شهردار فردوسیه نسبت به اهتمام این مجموعه در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز سطح شهر و بویژه در حریم شهر تاکید نمود
01
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : علیرضا اسدی شهردار فردوسیه : با توجه به اینکه پاکبانان زحمت کش خدمات شهری شهرداری فردوسیه همواره با آلودگی و خطر ابتلا به بیماری مواجه هستند ، لذا با تمهیدات لازم و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار به ویژه شهر فردوسیه تزریق واکسن کرونا برای پاکبانان زحمت کش انجام گردید .
01
🔹️به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، اولین جلسه مدیران شهرداری فردوسیه در سال جدید با حضور علیرضا اسدی شهردار، معاونین و برخی از مدیران دوایر شهرداری برگزار گردید.
02
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : شهادت هنر مردان خدا است، آتش نشانان دریادلانی هستند که همواره برای حفظ جان و مال مردم با حادثه دست و پنجه نرم‌می نمایند و در تلاش هستند تا در عملیات های امداد رسانی به حادثه دیدگان، خویش را در معرض خطر قرار داده و با فداکاری و از جان گذشتگی، تلاشی جانانه از خود نشان دهند.
01
به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه: علیرضا اسدی شهردار فردوسیه از شرایط سخت و خطرناک موج چهارم شیوع کرونا سخن گفت و خاطرنشان کرد: ویروس منحوس کرونا بیش از یکسال است که دنیا را درگیر خود کرده است و روزانه قربانیان زیادی را هم می گیرد. در این وضعیت، کشور ما نیز مستثنی نیست و علیرغم تلاش هایی که از سوی مردم و مسئولین صورت می گیرد، بعضا شاهد بالا رفتن مقطعی شیوع ویروس و متاسفانه فوتی ها هستیم که جا دارد همگی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی نسبت به پیشگیری از شیوع این ویروس منحوس کمک کن
01
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : در راستای جلوگیری از هرگونه خاموشی و جلوگیری از بروز حادثه در خطوط برقی شهر فردوسیه با هماهنگی مجموعه مدیریتی شهرفردوسیه با اداره برق شهرستان شهریار اکیپ بررسی و سرویس دهی با روش خط گرم هم اکنون در شهر فردوسیه و روستاهای حریم مشغول به فعالیت هستند .
02
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به علت جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا و در راستای تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و امام‌راحل با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی راهپیمایی یوم اله ۲۲ بهمن بصورت کاروان خودرویی و موتوری با حضور کلیه اقشار جامعه در شهر فردوسیه انجام گردید
 • برگزاری نماز معنوی عید سعید فطر در شهر فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام حسینی زابلی و با حضور جمع کثیری از شهروندان و نماز گزاران در شهر فردوسیه برگزار گردید .

 • شهردار فردوسیه تاکید کرد: مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در دستور کار شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، علیرضا اسدی شهردار فردوسیه نسبت به اهتمام این مجموعه در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز سطح شهر و بویژه در حریم شهر تاکید نمود

 • پرسنل خدوم و زحمت کش خدمات شهری شهرداری فردوسیه در برابر ویروس منحوس کرونا واکسینه شدند
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : علیرضا اسدی شهردار فردوسیه : با توجه به اینکه پاکبانان زحمت کش خدمات شهری شهرداری فردوسیه همواره با آلودگی و خطر ابتلا به بیماری مواجه هستند ، لذا با تمهیدات لازم و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار به ویژه شهر فردوسیه تزریق واکسن کرونا برای پاکبانان زحمت کش انجام گردید .

 • شهردار فردوسیه تاکید کرد:اعلام بیطرفی پرسنل شهرداری فردوسیه در ششمین دوره انتخابات شوراها/پرسنل شهرداری حق جانبداری از کاندیداهای شورای شهررا ندارند
 • 🔹️به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، اولین جلسه مدیران شهرداری فردوسیه در سال جدید با حضور علیرضا اسدی شهردار، معاونین و برخی از مدیران دوایر شهرداری برگزار گردید.

 • 🔹️‍‍پیام تسلیت مدیریت شهری شهر فردوسیه در پی شهادت "محسن لک" از آتش نشانان شهرداری اندیشه
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : شهادت هنر مردان خدا است، آتش نشانان دریادلانی هستند که همواره برای حفظ جان و مال مردم با حادثه دست و پنجه نرم‌می نمایند و در تلاش هستند تا در عملیات های امداد رسانی به حادثه دیدگان، خویش را در معرض خطر قرار داده و با فداکاری و از جان گذشتگی، تلاشی جانانه از خود نشان دهند.

 • شهردار فردوسیه تاکید کرد: همه با هم به مبارزه با شیوع کرونا می رویم
 • به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه: علیرضا اسدی شهردار فردوسیه از شرایط سخت و خطرناک موج چهارم شیوع کرونا سخن گفت و خاطرنشان کرد: ویروس منحوس کرونا بیش از یکسال است که دنیا را درگیر خود کرده است و روزانه قربانیان زیادی را هم می گیرد. در این وضعیت، کشور ما نیز مستثنی نیست و علیرغم تلاش هایی که از سوی مردم و مسئولین صورت می گیرد، بعضا شاهد بالا رفتن مقطعی شیوع ویروس و متاسفانه فوتی ها هستیم که جا دارد همگی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی نسبت به پیشگیری از شیوع این ویروس منحوس کمک کن

 • طرح سرویس دهی خطوط برق شهر فردوسیه به روش خط گرم
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : در راستای جلوگیری از هرگونه خاموشی و جلوگیری از بروز حادثه در خطوط برقی شهر فردوسیه با هماهنگی مجموعه مدیریتی شهرفردوسیه با اداره برق شهرستان شهریار اکیپ بررسی و سرویس دهی با روش خط گرم هم اکنون در شهر فردوسیه و روستاهای حریم مشغول به فعالیت هستند .

 • کاروان خودرویی و موتوری با حضور تمام اقشار مردم در شهر فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به علت جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا و در راستای تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و امام‌راحل با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی راهپیمایی یوم اله ۲۲ بهمن بصورت کاروان خودرویی و موتوری با حضور کلیه اقشار جامعه در شهر فردوسیه انجام گردید

 • ️آغاز طرح اعطا اسناد رسمی به شهروندان فردوسیه
 • به گزراش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : در راستای پیگیری مصوبات شورای اداری شهرستان شهریار مبنی بر رفع مشکلات اسناد مالکیت شهر فردوسیه با پیگیری مجموعه مدیریتی شهر فردوسیه و مسئولین شهرستان شهریار ، طرح اعطا اسناد مالکیت شهر فردوسیه امروز با حضور بخشدار ، رئیس اداره ثبت شهرستان شهریار ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در محل دفتر شهردار فردوسیه انجام شد . در ابن جلسه به صورت نمادین به چند تن از شهروندان محترم اسناد قطعی مالکیت اعطا گردید .

 • ️تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری فردوسیه به مناسبت روز زن
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن ، با حضور جمعی از بانوان شاغل در شهرداری با اهدا گل و لوح سپاس در دفتر معاونت اداری مالی شهرداری از زحمات آنها تقدیر بعمل آمد .

 • مزار مطهر شهدای شهر فردوسیه گلباران شد
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به مناسبت فرا رسیدن ایام‌اله دهه مبارک فجر در راستای تجدید میثاق با آرمان های امام‌راحل و شهدای گلگون کفن ، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، پرسنل شهرداری ، معتمدین محلی ، بسیجیان و خانواده معظم شهدا مزار مطهر شهدای والا مقام‌شهر فردوسیه غبار روبی و گلباران‌گردید .

 • راه اندازی میز خدمت الکترونیک در شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به همت واحد فناوری اطلاعات شهرداری در راستای خدمات الکترونیک و در راستای افزایش خدمات رسانی بهتر به مردم و عدم حضور آنهادر شهرداری سامانه خدمات الکترونیکی میز خدمت در این شهرداری در دستور کار قرار گرفت و در مرحله آزمایشی به سر می برد

تیتر روز
 • شعار سال 1400
 • شعار سال 1400
 • خرمشهر را خدا آزاد کرد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir