امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e10.jpgخدمات پلیس+10
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
 • اخبار شهرداری
 • سایر اخبار
 • پر بیننده ترین
1
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : مردم همیشه در صحنه و شهید پرور فردوسیه بار دیگر با حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ثابت کردند که همواره پای ارزش های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند و حضورشان را مشتی محکم بر دهان دشمنان اسلام می کوبند .
07
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه :با حضور مدیر کل شهری و روستایی استانداری تهران ، شهردار فردوسیه ، مسئولین شهرستان شهریار ، آتش نشانان ایستگاه های استان تهران و شهروندان شهر فردوسیه و خانواده معظم شهدا ، ائمه جماعات و خانواده محترم شهید داود نجاتی مراسم تشییع و خاکسپاری شهید داود نجاتی از آتش نشانان شهرداری فردوسیه برگزار شد .
05
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : پس از شهادت داود نجاتی از پرسنل شهرداری فردوسیه در واحد آتش نشانی این نهاد ، دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار ، مهندس عظیمی شهردار فردوسیه ، محسن رهگذر مسئول حراست شهرداری از خانواده این شهید از دست رفته دیدار نمودند .
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : شهردار فردوسیه پش از شهادت داود نجاتی از پرسنل فعال و زحمت کش آتش نشانی شهرداری فردوسیه پیامی را صادر نمود .در این پیام آمده است : روح بزرگ و رفیع شهیدان آتش نشان به ویژه داود نجاتی در کنار شهدای آتش نشان من جمله شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو همواره جاویدان خواهد بود
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : یکی از جانفشانان آتش نشانی شهر فردوسیه در آتش سوزی شهرک ثامن الائمه به مقام رفیع شهادت رسید . در حادثه ای که روز گذشته در شهرک ثامن الائمه شهر فردوسیه اتفاق افتاد متاسفانه جان یکی از آتش نشان شهر فردوسیه گرفته و به مقام رفیع شهادت رسید .
03
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : کارناوال تاکسیداران شهر فردوسیه با حضور ارجمند سرپرست سازمان حمل و نقل همگانی ، سرکار خانم دکتر جهانیان و جمعی از تاکسیداران شهر فردوسیه برگزار شد .
09
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : شهرداری فردوسیه با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهر فردوسیه اقدام به برگزاری جشنواره غذا نمود . مهندس عظیمی شهردار فردوسیه با اشاره به برگزاری جشنواره غذای سالم در سالن ورزشی شورا و شهرداری اظهار کرد: جشنواره بزرگ غذای سالم ویژه شهروندان (سفره سلامتی) با موضوع غذای بیماران دیابتی، بیماران قلبی و عروقی، غذاهای رژیمی، غذای کودکان، صبحانه سالم، دسر، شیرینی و نوشیدنی‌های سالم توسط شهرداری ، شبکه بهداشت و درمان و با حضور شهروندان برگزار می‌ش
02
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی فردوسیه :به دعوت ساریخانی مشاور شهردار و مسئول بازرسی شهرداری فردوسیه ظهر روز پنج شنبه مورخ 14/2/96 همدانی معاون امنیتی انتظامی استاندارتهران و رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران به همراه گودرزی مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری تهران از شهرداری فردوسیه بازدید نمود .
 • برگزاری انتخابات با شكوه در شهر فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : مردم همیشه در صحنه و شهید پرور فردوسیه بار دیگر با حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ثابت کردند که همواره پای ارزش های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند و حضورشان را مشتی محکم بر دهان دشمنان اسلام می کوبند .

 • برگزاری مراسم تشیع و خاکسپاری شهید آتش نشان داود نجاتی
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه :با حضور مدیر کل شهری و روستایی استانداری تهران ، شهردار فردوسیه ، مسئولین شهرستان شهریار ، آتش نشانان ایستگاه های استان تهران و شهروندان شهر فردوسیه و خانواده معظم شهدا ، ائمه جماعات و خانواده محترم شهید داود نجاتی مراسم تشییع و خاکسپاری شهید داود نجاتی از آتش نشانان شهرداری فردوسیه برگزار شد .

 • دیدار فرماندار شهرستان شهریار و شهردار فردوسیه با خانواده شهید داود نجاتی
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : پس از شهادت داود نجاتی از پرسنل شهرداری فردوسیه در واحد آتش نشانی این نهاد ، دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار ، مهندس عظیمی شهردار فردوسیه ، محسن رهگذر مسئول حراست شهرداری از خانواده این شهید از دست رفته دیدار نمودند .

 • پیام تسلیت شهردار فردوسیه به خانواده شهید داود نجاتی
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : شهردار فردوسیه پش از شهادت داود نجاتی از پرسنل فعال و زحمت کش آتش نشانی شهرداری فردوسیه پیامی را صادر نمود .در این پیام آمده است : روح بزرگ و رفیع شهیدان آتش نشان به ویژه داود نجاتی در کنار شهدای آتش نشان من جمله شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو همواره جاویدان خواهد بود

 • شهادت داود نجاتی از آتش نشانان شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : یکی از جانفشانان آتش نشانی شهر فردوسیه در آتش سوزی شهرک ثامن الائمه به مقام رفیع شهادت رسید . در حادثه ای که روز گذشته در شهرک ثامن الائمه شهر فردوسیه اتفاق افتاد متاسفانه جان یکی از آتش نشان شهر فردوسیه گرفته و به مقام رفیع شهادت رسید .

 • کارناوال تاکسی داران شهر فردوسیه برگزارشد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : کارناوال تاکسیداران شهر فردوسیه با حضور ارجمند سرپرست سازمان حمل و نقل همگانی ، سرکار خانم دکتر جهانیان و جمعی از تاکسیداران شهر فردوسیه برگزار شد .

 • برگزاری طرح تست سلامت ویژه پرسنل شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری فردوسیه :تست سلامت از پرسنل شهرداری گرفته شد . این طرح که به منظور آگاهی از سلامت فردی می باشد تلنگری خواهد بود برای پرسنل تا نسبت به قند خون و فشار خون خود توجه بیشتری داشته باشند ، لزوم حفظ و کنترل فشار و قند خون یکی از مهمترین مسائل سلامت جسمی می باشد که باید توجه ویژه ای به آن داشت

 • برگزاری جشنواره غذای سالم در شهر فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : شهرداری فردوسیه با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهر فردوسیه اقدام به برگزاری جشنواره غذا نمود . مهندس عظیمی شهردار فردوسیه با اشاره به برگزاری جشنواره غذای سالم در سالن ورزشی شورا و شهرداری اظهار کرد: جشنواره بزرگ غذای سالم ویژه شهروندان (سفره سلامتی) با موضوع غذای بیماران دیابتی، بیماران قلبی و عروقی، غذاهای رژیمی، غذای کودکان، صبحانه سالم، دسر، شیرینی و نوشیدنی‌های سالم توسط شهرداری ، شبکه بهداشت و درمان و با حضور شهروندان برگزار می‌ش

 • بازدید معاونت امنیتی - انتظامی و رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران به همراه مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری تهران از شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی فردوسیه :به دعوت ساریخانی مشاور شهردار و مسئول بازرسی شهرداری فردوسیه ظهر روز پنج شنبه مورخ 14/2/96 همدانی معاون امنیتی انتظامی استاندارتهران و رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران به همراه گودرزی مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری تهران از شهرداری فردوسیه بازدید نمود .

 • برگزاری جلسه شهردار فردوسیه با رئیس جهاد کشاورزی شهرستان شهریار
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : با هدف ایجاد تعامل های دو سویه از سوی اداره جهاد کشاورزی و شهرداری فردوسیه در جهت جلوگیری از ساخت و ساز های نا مناسب و غیر مجاز در باغات حوزه حریم شهر ، جلسه ای با حضور مهندس عظیمی شهردار فردوسیه ، مهندس شاکری ریاست جهاد کشاورزی ، مهندس جرسی کارشناس امور اراضی ، برگزار شد .

 • برگزاری اولین جلسه کمیته فنی در سال 96
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : الارغم اینکه حال و هوای انتخابات در شهرهای شهرستان شهریار به ویژه شهر فردوسیه داغ است شهرداری فردوسیه از فعالیت باز ننشسته و به دنبال رفع موارد و مشکلات عمرانی شهر فردوسیه است در این راستا اولین جلسه کمیته فنی با حضور اعضا در دفتر معاونت اداری مالی و نسبت به مواردی که در حوزه شهری به وجود آورده بود بحث و تبادل نظر شد در این جلسه با توجه به شرایط حال فردوسیه نسبت به رفع مواردی که می توان در کوتاه مدت برای آن راهکارهایی ایجاد کرد تصمیم گیر

 • جلسه کمیسیون ماده صد برگزار شد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : در سال 96 اولین جلسه کمیسیون ماده صد برگزار شد ، این جلسه که با حضور اعضا برگزار شد پیرامون مباحث ماده صد و پرونده های آماده که توسط واحد های ذیربط به کمیسیون ماده صد ارجاع داده شده بود مورد بررسی قرار گرفت و نسبت به صدور حکم و برنامه ریزی در جهت آن به واحد های مذکور ارسال گردید

تیتر روز
 • سال96
 • سال96.2
شهردار فردوسیه

مهندس مجيد عظيمي
سخن شهردار 
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir