امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/04/04 - 14:28 كد :91972
عملیات زیر سازی محور مواصلاتی میدان خمسه به کاج در حال اجراست
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه در مصاحبه اختصاصی با خبر نگار روابط عمومی شهرداری فردوسیه ضمن بیان قسمتی از اقدامات عمرانی در حوزه راه های مواصلاتی از ادامه روند زیر سازی محور مواصلاتی میدان خمسه به کاج خبر داد .

وی در این باره افزود : محور مواصلاتی میدان  خمسه به کاج  یکی از پروژه هایی است که علی رغم اینکه شهرداری فردوسیه همت جدی برای اجرای این پروژه گذاشته است امروز شاهد پیشرفت خوبی در این حوزه هستیم .

وی در این باره افزود : انجام این محور باعث نزدیک تر شدن شهروندان به شهر شاهد شهر و محور آدران خواهد شد و خوشبختانه شهروندان ضمن استفاده مناسب از وقت و زمانشان به کار های روزمره خود خواهند پرداخت .

وی ادامه داد : در صورت تکمیل شدن این محور شاهد ورودی دیگر برای شهر فردوسیه خواهیم بود که خود نشان دهنده عزم جدی شهرداری فردوسیه در راستای ایجاد دسترسی های مناسب برای شهروندان  فردوسیه را دارد .

 وی در ادامه افزود : هم اکنون عملیات زیر سازی این محور با کمک همکارانم در شهرداری در حال اجراست و خوشبختانه در مرحله پیشرفت خوبی به سر میبرد .

وی در پایان افزود : امید واریم بتوانیم این پروژه را با یاری و  همکاری مردم شریف فردوسیه و همکارانم به انجام برسانیم و در اختیار آنها قرار بدهیم . 

تعداد بازديد : 208
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • سال رونق تولید گرامی باد
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir