امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/04/07 - 11:55 كد :91973
افتتاح نمایشگاه راز زندگی + نبض زندگی
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : طی مراسمی با حضور علیرضا اسدی شهردار ، کاشانی پور رییس شورای شهر ، خانم زرین قلم مدیر موسسه مهر آفرینان ، گروه اجتماع محور فردوسیه ، نمایندگان اداره بهزیستی ، ائمه جماعات ، خانواده معظم شهدا نمایشگاه راز زندگی و نبض امید افتتاح گردید.

این نمایشگاه که در راستای ترویج زندگی سالم و توجه به عملکرد موفق زندگی های سالم و بی غل و غش در راستای ترویج و ارتقا فرهنگ عمومی خانواده ها برگزار گردید و همچنین در راستای افزایش علم و آگاهی شهروندان و همچنین ایجاد اقدامات فرهنگی در شهر بر پا شده بود که با استقرار غرفه های مختلف در حوزه های مختلف فرهنگی امنیتی ، اجتماعی و حتی ورزشی ارائه خدمات به شهروندان را آغاز نمودند.

در این نمایشگاه شهردار فردوسیه ضمن تاکید بر اهمیت به نقش عمومی و شهروندی و توجه به این مقوله مهم در زندگی افزود : ایجاد مراسمات و نمایشگاه های مختلف در حوزه فرهنگ سازی عمومی یکی از اقداماتی است که شهرداری فردوسیه در حال حاضر به آن پرداخته است و انشا الله در آینده نیز اینگونه مراسمات در دستور کار شهرداری قرار گرفته است .

وی افزود : در نمایشگاه فوق که به تعداد چهار غرفه در پارک ولی عصر عبد آباد برگزار شده است و با استقبال گرم شهروندان روبرو شده است خوشبختانه شاهد استفاده عمومی در این راستا هستیم.

وی در ادامه افزود: از شهروندان عزیز میخواهیم در راستای ارتقا فرهنگ عمومی طرح ها و پروژه های خود را به شهرداری ارائه دهند تا شهرداری ضمن بررسی و کارشناسی آنها را عملی نماید. 

 

 

تعداد بازديد : 245
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • سال رونق تولید گرامی باد
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir