امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/04/11 - 14:03 كد :91976
معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری فردوسیه : لزوم توجه و تغییر نگرش به آسیب های اجتماعی در حال حاضر رابسیار ضروری است
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری فردوسیه با اعلام نمایشگاه راز زندگی + نبض امید لزوم توجه و تغییر نگرش به آسیب های اجتماعی در حال حاضر رابسیار ضروری دانست و گفت : نمایشگاهی با رویکرد پیشگیری و شناسایی آسیب های اجتماعی و راه های مبارزه با آنها در شهر فردوسیه به همت شهرداری فردوسیه برگزار گردید که در این نمایشگاه سعی شد رویکردی بسیار متفاوت و نگرشی در جهت شناسایی این آسیب های اجتماعی به ویژه در حوزه اعتیاد ، ازدواج جوانان ، نشاط اجتماعی و نوع پیامد های

وی در ادامه افزود : این نمایشگاه که در چهار غرفه پیشگیری ، ارجاع و درمان ، نشاط اجتماعی و غرفه پخش فیلمهای مستند برگزار شده بود با استقبال گرم شهروندان شهر فردوسیه مواجه شد که خوشبختانه پیامد های خوبی در این راستا داشتیم .

وی افزود : در غرفه پیشگیری با حضور مشاورین مجرب  جهت راهنمایی خانواده ها و مقابله با عوامل آسیب های اجتماعی در حوزه های مختلف که امروز جوانان و نوجوانان را تهدید میکند و همچنین نوع نگرش ازدواج جوانان برای ازدواج موفق تلاشها و مشاوره های خوبی داده شد .

همچنین در غرفه ارجاع و درمان با حضور کارشناسان و مشاورینی در حوزه انجمن ( na) و درمان و نحوه مبارزه و پیشگیری و رهایی از بند اعتیاد مورد رصد قرار گرفت .

کرمی در ادامه افزود : غرفه نشاط اجتماعی نیز از غرفه های بسیار خوب این نمایشگاه بود که در ان نقاشی برای کودکان ، کاردستی ، ارائه کاردستی های نوجوانان و نمایش آنها برای عموم و  همچنین انتخاب آنها برای نمایشگاه های بزرگتر یکی دیگر از اقدامات این غرفه به شمار می آید و همچنین در ادامه ان غرفه نیز برای پخش فیلم و مستند هایی از برنامه شوک و نوع مشکلاتی که در جامعه برای آسیب های اجتماعی وجود دارد برای عموم به نمایش گذاشته شد.

وی در پایان سخنان خود افزود : به اعتقاد من باید نوع نگرش را در مورد آسیب های اجتماعی  تغییر داد و باید با رویکرد بسیار مثبت و پیشگیری خوبی نگاه کرد .

گفتنی است این نمایشگاه از روز چهار شنبه مورخ 6/4/97 الی 7/4/97 در پارک ولیعصر عبد آباد شهر فردوسیه برگزار گردید .

تعداد بازديد : 214
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • سال رونق تولید گرامی باد
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir