امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/10/12 - 15:18 كد :92099
نشست مطبوعاتی با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه در شهر فردوسیه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : دهمین نشست مطبوعاتی تدبیر دولت ، امید ملت با حضور علیرضا اسدی شهردار فردوسیه ، مرتضی رسولی رئیس شورای اسلامی شهر فردوسیه ، صادق زاده مدیر امور بین الملل و روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار ، معاونت های خدمات شهری و شهرسازی و فرهنگی شهرداری فردوسیه و اصحاب جراید و رسانه ها صبح امروز مورخ 97/10/12 در شهر فردوسیه برگزارگردید
علیرضا اسدی شهردار فردوسیه در این نشست  ضمن بیان اقدامات و عملکرد این مجموعه در حوزه های مختلف شهری ، اجتماعی و فرهنگی از افتتاح و بهره برداری شش پروژه عمرانی در دهه مبارکه فجر در شهر فردوسیه خبر داد و گفت : در تمام جدیت و تلاش خود را در راستای ایجاد امکانات و ابنیه سازی پس از سالها در شهر فردوسیه انجام داده ایم و در این مدت توانسته ایم پروژه های خوبی را در دستور کار خود قرار دهیم که می توان به پروژه ساختمان آتش نشانی ، ساختمان شهرداری ، سالن چند منظوره ورزشی ، توسعه و تعویض معابر سطح شهر و .... اشاره کرد.
وی در ادامه این نشست با اعلام اینکه شهرداری فردوسیه توانسته در سال جاری بیش از 13 میلیارد تومان در حوزه عمرانی پروژه های مختلفی را تعریف کند ، گفت : تعامل و حمایت در مجموعه فرمانداری شهریار و مسئولین ذیربط بهمراه همکارانم در شهرداری فردوسیه و همت و یاری اعضای شورا توانستیم در سال جاری اقدامات و تلاشهای خوبی در حوزه عمران انجام دهیم که بیش از 13 میلیارد ریال اعتبار برای آن در نظر گرفته شد که خوشبختانه این میزان از پیش بینی های بودجه سال 97 نیز فراتر شد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود : یکی از عمده مشکلات شهر فردوسیه در بدو ورود روبرو شدن با دیوارکشی های غیرمجاز در سطح شهر بود که این تخلفات در بحبوحه انتخابات سال گذشته اتفاق افتاده و صدماتی جدی به پیکره شهر وارد آمد و ما نیز تلاش نمودیم تا در جهت مقابله با آن و ارجاع تخلفات به مراجع ذیربط اقدام نماییم . 
در ادامه این جلسه به سوالات خبرنگاران در حوزه های حریم رودخانه ، بحث سند دار کردن زمین های قولنامه ای ، اقدامات عمرانی در حوزه های ابنیه و معابر ، فاضلاب شهری ، بودجه سال 97 و 98 ، مسکن مهر ، حوزه سرمایه گذاری ، اقدمات فرهنگی ، تعریض خیابانها و معابر و بحث خدمات شهری توسط شهردار ، رئیس شورای اسلامی و معاونین و مشاورین شهردار فردوسیه پاسخ داده شد . 
گفتنی است در ادامه این جلسه معاونت های خدمات شهرداری و شهرسازی و فرهنگی و حوزه سرمایه گذاری به ارائه عملکردی از اقدامات خود پرداختند 

 

تعداد بازديد : 227
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • دهه کرامت گرامی باد
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir