امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1399/04/25 - 11:43 كد :92354
جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان شهریار در فرمانداری برگزار گردید
اولین جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان شهریار با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان _ سرکار خانم کفیلی نماینده اداره کل _ شهرداران و روسای ادارات مرتبط در مورخ 99/4/23 ساعت 11 در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : در ابتدای جلسه خانم رضایی گزارش مختصر از فعالیت ها و عملکرد کلیه کتابخانه های شهرستان و نحوه تعامل شهرداری بیان فرمودند.این جلسه که به منظور تامین نیم در صد هزینه های واریزی شهرداری به حساب انجمن کتابخانه های شهرستان بود تشکیل شده بود با مطرح نمودن  راهکارهای قانونی و عملیاتی در راستای ساخت و توسعه سرانه کتابخانه ها و بحث و بررسی در خصوص نحوه پرداخت سهم نیم درصد شهرداری ادامه داشت.

محمد رضا کرمی نیز به عنوان نماینده شهرداری گزارشات  جامعی را در خصوص فعالیت ها و همکاری های انجام شده در راستای پویایی کتابخانه ها ایراد فرمودندکه به شرح ذیل می باشد .
تامین امنیت این مکان فرهنگی_ نصب تابلوهای راهنما جهت هدایت شهروندان در ورودی های شهر_حفظ و نگهداری فضای سبز مناسب جهت مطالعه شهروندان_تجهیز کتابخانه_ واریزی سهم نیم درصدی از درآمد شهرداری را از جمله اقدامات و گامهای موثر این شهرداری عنوان نمود.
در پایان مهندس طاهری فرماندار شهرستان تاکید داشتند شهرداری ها با تدبیر خود کتابخانه های حوزه استحفاظی خود را پویا و زنده نگه دارند و موجبات استقبال شهروندان جهت افزایش سرانه مطالعه فراهم نمایند. همکاری و تعامل بین دستگاه های اداری و انجمن کتابخانه ها و تامین هزینه های جاری این نهاد فرهنگی از جمله فرمایشات ایشان در جلسه بود.
تعداد بازديد : 231
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • فرا رسیدن ایام محرم تسلیت باد
  • فرا رسیدن ایام محرم تسلیت باد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir